معرفی رمزارزها

رمزارز او وی آر Over The Reality OVR

ارز دیجیتال او وی آر Over The Reality OVR چیست؟

Over یک پلتفرم واقعیت افزوده AR منبع باز در مقیاس جهانی است که توسط بلاک چین اتریوم پشتیبانی می شود.

Over این امکان را برای کاربرانی که دستگاه تلفن همراه یا عینک هوشمند دارند، فراهم می‌سازد تا تجربه‌های واقعیت افزوده تعاملی سفارشی‌سازی شده در دنیای واقعی را تجربه کنند.

Over را می توان با قرار دادن خود به عنوان اولین مرورگر محتوا به عنوان یک استاندارد جدید در تجربیات واقعیت افزوده تعریف کرد که در آن کاربر محتوا را انتخاب نمی کند بلکه جهان، تجربیات ممکن را بر اساس موقعیت جغرافیایی خود ارائه می دهد.

Over فلسفه منبع باز را اتخاذ می کند، به این معنی که کل جامعه Over به رشد آن کمک می کند، بنابراین پلتفرم را از سازندگانش مستقل می کند.

Over از بلاک چین اتریوم و Polygon برای غیرمتمرکز کردن تمام تبادل های توکن بین کاربران استفاده می کند.

توکن OVR یک توکن کاربردی است که بر اساس قرارداد هوشمند اتریوم استاندارد ERC-20 است.

OVRLland ها بسته هایی هستند که در یک دفتر کل مبتنی بر بلاک چین ذخیره می شوند که لایه دیجیتالی تقسیم سیاره ما به شش ضلعی را تشکیل می دهند.

توکن OVRLand یک توکن غیرقابل تعویض مبتنی بر استاندارد ERC-721 است که همچنین امکان در اختیار داشتن غیرمتمرکز دارایی های دیجیتالی مانند OVRLands و Over Experiences را فراهم می کند که از طریق دوربین یک دستگاه تلفن همراه یا یک عینک هوشمند بر روی واقعیت قرار می گیرند و به آنها جان می بخشد. (تجربیات واقعیت افزوده)

OVRLlandها به صورت غیرمتمرکز و از طریق استفاده از Over marketplace و OpenSea در بین کاربران آزادانه قابل مبادله هستند. صاحبان OVRLland می توانند تصمیم بگیرند که کاربر پس از ورود به OVRLland چه نوع تجربه ای را تجربه کند. بنابراین جامعه، کنترل کاملی بر OVRLands و Over Experiences دارد.

تجربیات واقعیت افزوده می تواند از محتوای سه بعدی ایستا و صحنه های تعاملی بسیار پیچیده و فرا واقعی باشد (Hyper Real) که باعث می شود محتوای مجازی با درگیر کردن کاربر تا تعامل فیزیکی با دنیای اطراف، با دنیای واقعی ادغام شود. تاکنون سیستمی که از این تجربیات بهره می‌برد، دستگاه‌های موبایل مبتنی بر iOS و اندروید و عینک‌های هوشمند مانند Hololens، Magic Leap و هدست‌های ارزان قیمت AR بر اساس پروژه holokit هستند.

بیش از اینکه به عنوان یک پلتفرم عمل می کند، از سخت افزار فعلی موجود در بازار پشتیبانی می کند و با ادغام نرم افزار از تمام سخت افزارهای نسل بعدی راه اندازی شده در بازار پشتیبانی می کند. بنابراین، این پلتفرم به عنوان یک استاندارد مستقل از سخت افزار است. Over Experiences را می توان به لطف یک SDK مبتنی بر Unity3D و یک Web Builder محقق و منتشر کرد، کاربران جامعه می توانند تجربه خرید و فروش را در داخل پلتفرم انجام دهند.

Unity3D، در میان محیط‌های توسعه سه‌بعدی پیشرو در بازار، به دلیل تطبیق‌پذیری، انتشار و توانایی مدیریت مجموعه‌ای از پروژه‌ها در پلتفرم‌های مختلف و در نتیجه پشتیبانی از دستگاه‌های تلفن همراه و عینک‌های هوشمند انتخاب شده است.

Over یک سیستم انتشار غیرمتمرکز را بر اساس اصل ناشر/تبلیغ کننده پیاده سازی می کند که در آن مالک Over می تواند با درج محتوای حمایت شده توسط تبلیغ کنندگان در تجربه واقعیت افزوده، توکن OVR کسب کند.

Over غیرقابل توقف است زیرا پس از پیاده سازی در بلاک چین، هیچ کس قدرت تغییر قوانین نرم افزار، محتویات OVRLland و اقتصاد رمز ارز را نخواهد داشت. فعالیت تعدیل توسط خود جامعه از طریق یک DAO با یک سیستم گزارش دهی با مدیریت لیست های سیاه که توسط گره ها نگهداری می شود، مدیریت می شود.

Over بر رشد سریع بخش AR موبایل و عینک هوشمند متمرکز شده است و نوآوری های اصلی زیر را معرفی می کند:

  • توسعه یک پلتفرم منبع باز غیرمتمرکز و غیرقابل توقف که توسط جامعه با کوین و اکوسیستم خاص خود مدیریت می شود.
  • خرید و فروش دارایی های دیجیتال (زمین، محتوا، تبلیغات) با توکن کاربردیِ OVR
  • توسعه یک سیستم ردیابی ترکیبی که از GPS، الگوریتم‌های بصریِ کامپیوتری استفاده می‌کند تا تجربه کاربر را به وضعیت جدیدی از هنر AR در فضای باز و داخلی برساند.
  • استفاده از پروتکل شبیه به IPFS برای غیرمتمرکز کردن ذخیره سازی دارایی های 2 بعدی/3 بعدی با غیرقابل توقف و مستقل کردن کل پلت فرم و پرداخت پاداش به گره هایی که فضای ذخیره سازی و پهنای باند خود را به اشتراک می گذارند.
  • تمرکززدایی و اکوسیستم مبتنی بر جامعه

ضمناً علاوه بر واقعیت افزوده، برای بخش های مختلف نیز یک انقلاب به حساب می آید، مانند:

  • کسب درآمد از محتوای دیجیتال
  • تبلیغات دیجیتال
  • کسب درآمد از تجربه دیجیتال
  • مشاغل P2P

سلب مسئولیت

محتوای mahdibml.com به هیچ وجه درخواست یا پیشنهادی برای خرید یا فروش ارز دیجیتال، رمزارز، سهام، اوراق بهادار، انواع دارایی های مالی دیگر یا خدمات مشاوره سرمایه گذاری نیست. بسیار مهم است که قبل از هر سرمایه گذاری بر اساس شرایط خود تحلیل خود را انجام دهید. مخاطبان همیشه باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری از یک متخصص واجد شرایط مشاوره بگیرند.

ادامه بیانیۀ رفع مسئولیت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا