اخبار مهم

اطلاعیه مهم بایننس در مورد نیاز به احراز هویت سطح متوسط همه کاربران

Binance بدون احراز هویت سطح متوسط (Intermediate Verification)، اجازه معامله خرید و فروش نمی دهد

همانطور که می‌دانید، بایننس محصولات و خدمات خود را به طور مداوم بررسی می‌کند تا تغییرات و بهبودهایی را در راستای انطباق با استانداردهای جهانی انجام دهد. برای افزایش محافظت از کاربران و ایجاد محیط امن برای همه ، بایننس طی یک اعلامیه رسمی تغییرات زیر را انجام می‌دهد:

  • بلافاصله لازم است همه کاربران جدید برای دسترسی به محصولات و خدمات بایننس از جمله سپرده گذاری ارزهای رمزنگاری‌شده (واریز ارز دیجیتال)، معاملات و برداشت‌ها ، تأیید احراز هویت سطح متوسط را تکمیل کنند.
  • کاربران فعلی که هنوز احراز هویت سطح متوسط (Intermediate Verification) را تکمیل نکرده‌اند ، مجوزهای حساب آنها به طور موقت به «فقط برداشت» تغییر می‌کند و خدمات صرافی بایننس برای آنها محدود به برداشت، لغو سفارش، بستن پوزیشن و گرفتن سود پس اندازها (Redemption) می‌شود. این امر به منظور به حداقل رساندن اختلال در تجربه کاربر، از حالا تا ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۶ مهر ۱۴۰۰) انجام می‌شود. کاربران فعلی با جزئیات بیشتر مستقیماً مطلع خواهند شد. پس از تکمیل احراز هویت سطح متوسط ، کاربران می‌توانند دسترسی کامل به محصولات و خدمات Binance را از سر بگیرند.

بایننس به شدت به کاربران توصیه می‌کند تا احراز هویت سطح متوسط خود را فوراً تکمیل کنند تا از تأخیر در روند تأیید و محدودیت دسترسی آنها جلوگیری شود.
بایننس این اقدامات را برای حمایت از تلاش‌های خود در زمینه شناخت مشتری (Know Your Customer, KYC) و مبارزه با پولشویی (Anti-Money Laundering, AML) اعمال می‌نماید تا حفاظت از کاربران و مبارزه با جرایم مالی را بیشتر کند.

به نظر می‌رسد فعلا بتوان از صرافی‌های غیرمتمرکز برای خرید و فروش ارز دیجیتال استفاده کرد. البته باید تفاوت‌های یک صرافی غیرمتمرکز با یک صرافی متمرکز را نیز در معاملات خود در نظر بگیرید.

صرافی غیرمتمرکز (DEX) چیست؟

تفاوت صرافی متمرکز و غیرمتمرکز چیست؟

منبع
arzakhbarارزاخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نوشتن نام، ایمیل یا وب سایت در قسمت پایین دیدگاه، اختیاری است.

دکمه بازگشت به بالا