بلاکچین و رمزارزها

فیلم‌های کریپتو و بلاکچین

فیلمهای کریپتویی و بلاکچینی که باید دیددر این صفحه برخی از فیلم‌های درباره رمزارز و فناوری بلاکچین که ممکن است برای شما جالب باشد، معرفی می‌کنم:

کریپتو (۲۰۱۹)

این فیلم درباره یک بانکدار جوان وال استریت است که به شهر زادگاهش بازگردانده می شود و در تحقیق درباره یک شبکه پیچیده از فساد و تقلب در نیویورک شمالی گرفتار می‌شود

بیت کوین: پایان پول آنطور که ما می‌شناسیم (۲۰۱۵)

این مستند تاریخچه پول را از جوامع معاوضه‌ای دنیای باستان تا طبقات معاملات وال استریت ردگیری می‌کند. این فیلم عملکردهای بانک‌های مرکزی و بازیگران مالی مشکوک را که جهان را در آخرین بحران به زانو درآوردند، نشان میدهد.

بلاکچین و ما (۲۰۱۷)

مستندی درباره بلاکچین، فناوری پایه بیت‌کوین. شامل مصاحبه‌هایی با کارشناسان صنایع مالی و فناوری و چشم‌انداز فناوری مالی در آینده است.

ماشین اعتماد: داستان بلاکچین (۲۰۱۸)

این مستند یک مرور جامع از چگونگی کار بیتکوین، و امکانات آن: هم خوب و هم بد، ارائه می‌دهد.

بانکداری در بیت‌کوین (۲۰۱۶)

این مستند درباره افکار و ایدئولوژی‌های مخالف افراد در بازار درباره استفاده رو به رشد رمزارز صحبت می‌کند که به دلیل غیرمتمرکز بودن، به عنوان یک منبع قابل توجهی از فعالیت‌های غیرقانونی مانند پولشویی، خرید / فروش مواد مخدر، سلاح‌های غیرقانونی و غیره در نظر گرفته می‌شود.

بیت‌کوین: فراتر از حباب

این مستند نگاهی به بیتکوین دارد. با ظهور بیتکوین، برای نخستین بار در تاریخ پول دیگر تحت کنترل بانک‌ها یا دولت‌ها نبوده، بلکه تحت کنترل مردم است که از آن استفاده می کنند.

تولد دوباره پاک‌کننده ۲۰۲۲

تولد دوباره پاک‌کننده یک فیلم هیجان انگیز اکشن آمریکایی است که درباره یک آژانس مخفی است که در مهندسی مرگ جعلی شاهدان، تخصص دارد که نباید هیچ رد و بقایی از وجود خود باقی بگذارند.

اعتماد به هیچ کس: شکار شاه رمزارز

یک گروه سرمایه‌گذاری تلاش می‌کند تا مرگ مشکوک میلیونرِ رمزارز Gerry Cotten و ۲۵۰ ملیون دلاِر ناپیدا را رمزگشایی کنند.

 

برای فیلم‌های بیشتر، دوباره به این صفحه سر بزنید…

منبع
cryptomentor

دیدگاهتان را بنویسید

نوشتن نام، ایمیل یا وب سایت در قسمت پایین دیدگاه، اختیاری است.

دکمه بازگشت به بالا