معرفی رمزارزها

رمزارز بلاکتوپیا Bloktopia BLOK

ارز دیجیتال و توکن بلاکتوپیا بلاک Bloktopia BLOK

دنیای متاورسی و پروژه بلاکچینی بلاکتوپیا از روز اول با شعار «خانه کریپتو» (Home of Crypto) و با هدف «بساز، یاد بگیر، بازی کن و پول درآور» (Create, Learn, Earn, Play) خود را معرفی کرده و هنوز در حال توسعه است. نام بلاکتوپیا از ترکیب دو کلمه بلاکچین و یوتوپیا (به معنای آرمانشهر) ساخته شده. Bloktopia در اصل یک آسمان خراش می‌باشد که از ۲۱ طبقه (به خاطر حداکثر عرضه ۲۱ میلیونی بیت‌کوین) تشکیل شده است.

دارندگان ارز دیجیتال و توکن BLOK به عنوان Bloktopians (به معنای شهروندِ بلاکتوپیا یا بلاکوَند!) شناخته می‌شوند. بلاکتوپیا به عنوان یک هاب مرکزی عمل خواهد کرد و از تمام سطوح تجربه کریپتویی استقبال می‌کند. برای اولین بار، قرار است کاربران به اطلاعات ارزهای دیجیتال و محتوای همه جانبه در یک مکان دسترسی داشته باشند.

خرید زمین در بلاکتوپیا
خرید زمین در بلاکتوپیا

شهروندان بلاکتوپیا می‌توانند علاوه بر ساخت آواتار مورد علاقه خود، از طریق مالکیت املاک و مستغلات، درآمدِ تبلیغات، بازی کردن، شبکه‌سازی با افراد و موارد دیگر درآمد کسب کنند. بلاکتوپیا با استفاده از پیشرفته‌ترین موتورِ تولیدِ محیط سه‌بعدیِ بلادرنگِ جهان برای ایجاد عناصر بصری و یک تجربه کاربریِ خیره‌کننده استفاده می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نوشتن نام، ایمیل یا وب سایت در قسمت پایین دیدگاه، اختیاری است.

دکمه بازگشت به بالا